ELMO elektro - velkoobchod s elektromateriálem

Volné pracovní pozice

SKLADNÍK – prodejce elektromateriálu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zejména komunikace se zákazníky a prodej elektroinstalačního materiálu
  • vychystávání zboží na základě požadavků obchodního oddělení
  • příjem, kontrola a naskladnění přijatého zboží od dodavatelů
  • kontrola vychystaného materiálu před expedicí ze skladu

POŽADUJEME:

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru, elektro (výhodou)
  • znalost elektromateriálu (výhodou)
  • znalost práce na PC
  • orientace na zákazníka
  • organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • fyzická zdatnost

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu více než 25 let
  • mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem